Romiešu aizkari - Lieliski aizstāj žalūzijas - Žalūzijas Rīgā
Romiešu aizkari

Romiešu aizkari

Romiešu aizkari - Lieliski aizstāj žalūzijas.

Tiem, kuri nevēlas uz logiem uzstādīt žalūzijas.

Kādēļ Izvēlēties Romiešu aizkarus?

Romiešu aizkari – lieliski tiek galā ar telpas aptumšošanu.

Romiešu aizkari ir viselegantākā saules aizsardzības sistēma, kas var kļūt par jebkura interjera rotājumu. 

Romiešu žalūzijas ir neaizvietojami telpās, kurās periodiski ir nepieciešams mājīgs aptumšojums, piemēram, guļamistabās vai viesistabās ar ierīkotu mājas kinozāli.

Papildu priekšrocība pasūtot Romiešu aizkarus ir to unikālā stiprināšanas sistēma, kas ir pilnībā aizsegta ar pašu aizkaru audumu – rezultātā karnīze nesabojās telpas ideālo interjeru. Neatkarīgi no tā, kādus Romiešu aizkarus Jūs izvēlēsieties un uzstādīsiet, Jūsu interjers kļūs daudz izsmalcinātāks, funkcionālāks un izskatīsies pabeigts. Šai produkcijai piemīt ergonomisks un lakonisks stils, turklāt to ir vienkārši kopt un ekspluatēt. Kā arī, Romiešu aizkariem pēc pasūtījuma piemīt mūsdienīgs un skaists ārējais izskats un tie iederas jebkurā interjerā, sākot no modernisma līdz klasikai.

Pārbaudīta kvalitāte

Ātra apkalpošana

Detalizēta instrukcija

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgāko ērtāko risinājumu.

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgako ērtako risinājumu.

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

Mūsu klientu atsauksmes