Koka Žalūzijas - Dabīgu materiālu cienītājiem - Žalūzijas Rīgā
Koka Žalūzijas

Koka Žalūzijas

Koka Žalūzijas -
Dabīgu materiālu cienītājiem.

Elegants izskats jebkurā dizaina kombinācijā.

Kādēļ Izvēlēties Koka Žalūzijas?

Koka žalūzijas – izbaudiet dabīgo materiālu īpašības.

Koka žalūzijas piešķir interjeram mājīguma un siltuma notis, piešķirot dabīgu atmosfēru. Žalūzijas izgatavo no speciālām koku sugām un to lamelēs(plāksnes) ir 25, 35 un 50 mm platas.

Visas lameles (plāksnes) tiek noklātas ar aizsarglakas kārtu, kas palīdz izvairīties no to izbalēšanas un deformācijas.Tādas žalūzijas ir viegli kopt, tās ir drošas, funkcionālas un piestāvēs kabinetam, virtuvei, viesistabai vai studijai.

Horizontālās koka žalūzijas – tā ir klasika, kas piešķir izsmalcinātības un augstā stila elementu absolūti jebkuram interjeram.

Šādi izstrādājumi ilgstoši saglabā sākotnējo izskatu. Koka žalūzijām piemīt īpašs vieglums, izturība pret mitrumu un saules stariem. Unikālās bambusa un amerikāņu liepas īpašības un to siltās dabiskās krāsas padara horizontālās žalūzijas par praktisku un modernu jebkura interjera detaļu.

Pārbaudīta kvalitāte

Ātra apkalpošana

Detalizēta instrukcija

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgāko ērtāko risinājumu.

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgako ērtako risinājumu.

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

Mūsu klientu atsauksmes