Aizsargžalūzijas - Drošības garants - Žalūzijas Rīgā
Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūzijas - Drošības garants.

Labākā logu aizsardzība pret ielaušanos.

Kādēļ Izvēlēties Aizsargžalūzijas?

Aizsargžalūzijas – drošība apvienota ar estētisku dizainu.

Aizsargžalūzijām ir plašas pielietojuma iespējas. Tās var uzstādīt uz logiem, vitrīnām, durvīm kā aizsardzību pret ielaušanos (signalizācijas vietā vai kopā ar to), kā arī sadalīt telpas ar to palīdzību. Tās arī pilda siltuma un skaņas izolācijas funkcijas.

Lielākajā daļā silto valstu tās uzstāda, kā aizsardzību no saules, bet Latvijā tās būs aktuālās ne tikai vasarā bet arī ziemā, palīdzot taupīt siltumu un samazinot apkures izmaksas.

Aizsargžalūzijas tiek izgatavotas no dažādas izturības profila (ieskaitot bruņota) materiāla.Sortimentā dažādas profilu krāsas (baltā, bēšīga, tumši brūnā, pelēkā, metāliskā, antracīta, kā arī pieejama krāsošana pēc RAL-kataloga jebkurā krāsā).Žalūziju vadība var būt mehāniska (roku vadība) vai elektriska (ar motoru). Piedāvājam vācu motorus ASSA, franču Somfy.

Pārbaudīta kvalitāte

Ātra apkalpošana

Detalizēta instrukcija

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgāko ērtāko risinājumu.

IZVĒLIES KVALITĀTI

Kā notiek pasūtīšana?

Aizpildot veidlapu, ar Jums sazināsies speciālists no mūsu komandas, lai precizētu visas nepieciešamās detaļas, kā arī ieteiktu visizdevīgako ērtako risinājumu.

Žalūzijas tavam mājoklim

Piesakies konsultācijai

Mūsu klientu atsauksmes